تبلیغات
خونه عشقم - 1 اسفند
خونه عشقم
به او بگویید دوستش دارم، به او که گل همیشه بهارمن است، به او که قشنگترین بهانه برای بودن من است وبه او که عشق جاودانه من است
پنجشنبه 1 اسفند 1392 :: نویسنده : تیام
دیگه داریم کم کم به آخر سال نزدیک میشیم پارسال و پیارسال این موقع ها چون سر کار نمیرفت زیاد حال و هوای عید نداشم ولی امسال خیلی تو هوای عیدم برای عید هم قراره بریم جنوب 28 اسفند من و بنیتا با پرواز میریم مامان و بابام و دانیال و همسری هم با ماشین میان .
ماه بهمن خیلی برام ماه خوبی بود 3 تا کاری که منتظرش بودم انجام شد که بعدا تو یه مطلب خصوصی مینویسم الان که به این 1 سال گذشته فکر میکنم در کل خیلی بهتر از پارسال بود ایشاله سال دیگه هم از امسال بهتره حالا چون سر کار رفتم حالم بهتر بود یا چیز دیگه ای نمیدونم خیلی از امسال راضی بودم.
بنیتا که همچنان مهد نمیره پیش مامانی شهلاش و مامان فری میمونه هفته پیشم یه سرما خوردگی بد گرفت بچم تب و لرز و بدن درد و خلاصه خیلی دخملم اذیت شد 1 هفته طول کشید تا کاملا خوب شد .
وای که چقدر حرف گفتنی دارم ولی از اونچایی که دیگه به اینچا اطمینان ندارم دست و دلم به نوشتن نمیره و چون دلمم نمیخواد رمز دار بنویسم مجبورم همه رو با سانسور بگم
راستی با دوستای سایتیمم یه صندوق درست کردیم چهارشنبه اول هر ماه هم دورمونه وای که چقدر با دوستای سایتیم بهم خوش میگذره اصلا وقتی باهاشونم حالم خیلی خوبه جالبیش اینه که بچه هامونم خیلی با هم میسازن خیلی خیلی کم پیش میاد دعواشون بشه در صورتیکه وقتی بازی میکنن اصلا حواسمونم بهشون نیست همشون خیلی ماهم.
 
از کارم بگم که همچنان میرمو خیلی ازش راضیم به قول بهناز میگه تو باید همش منو دعا کنی که اینجا آوردمت سر کار این کارم اصلا مثل کارای قبلیم استرس نداره برام و همکارمم خوبن و چون تو ترافیک نمیمونم خستگیمم خیلی کمتره .
امروزم 5 شنبس از صبح با دخملی خونم همسری هم رفته سر کار این آخر سالی جمعه ها هم سر کاره خیلی بده ولی من دوست دارم وقتایی که تو خونم بهمن خونه باشه ولی چه میشه کرد دیگه این 1 ماه هم میگذره عصری هم فراره با مامان و بابام و بنیتا برم یه مانتو اسپرت بخرم برای عیدم که هی میخوایم بریم اینور و اونور شبش هم احتمالا با همسری و دوستامون بریم شام بیرون.

فردا هم کارگز دارم یعنی خونمو داره کثافت برمیداره به هوای این کارگره دیگه دست به خونه نزدم قردا صبج بهمن بنیتار و میبره خونه مامانم تا خودمم پا به پای گارگره کار کنم که یه روزه تموم شه فقط نمیدونم پرده هامو بدم خشکشویی یا بزارم اونور سال خودم نظرم به اونور ساله حالا به همسری هم بگم ببینم چی میگه.
دوشنبه 5 اسفند هم برای بنیتا وقت چشم پزشک گرفتم که یه معاینه بشه ایشاله که مشکلی نداره عشقم.
خودمم که یه دنیا کار دارم باید برم برای تمدید گواهینامه یه عالمه عکس دارم که میخوام بدن ظاهر کنن باید بشینم از توشون دونه دونه انتخاب کنم دوست دارم آخر سالی خالم اینارو دعوت کنم خدارو شکر کلی از مهمونیهای واجبمو ماه پیش دادم الان دیگه باید فقط باز مهمونی بریم تا دوباره نوبتمون بشه خخخخخخ.
راستی امسال دوباره تونستیم بریم جشنواره با شادی و مهرداد میرفتیم سینما مخصوص تهیه گننده ها سانس 8 تا 10 یه شب که رفته بودیم شب اکران فیلم چ بود من که خیلی خوشم اومد ازش اون شب تولد همسری هم بود بدون اینکه بهش بگیم مهتاب و آرش رستوران هتل رو رزرو کردن و کیک خریدن و رفتن بعد فیلم من و همسری هم رفتیم شادی و مهرداد هم جدا اومدن خلاصه یه تولد ساده سورپرایزی براش گرفتیم.
تا دخملی بیدار نشده برم یه ذره به کارام برسم فعلا باییییییییی

مهمونی دوره خونه سولماز جون و تولد رهام

بنیتا و رادین

بنیتا و هانا


تولد دنیا دختر خاله همسری
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 17 مرداد 1393 11:59 ق.ظ
سلام.
آدرس وبت رو عوض کردی؟؟؟

دوشنبه 13 مرداد 1393 01:37 ب.ظ
سلام

با شب ادراری کودک خود چه کنیم؟

www.banoo.ir/post/894

منتظر حضورتان هستیم.

جامعه مجازی بانو
دوشنبه 23 تیر 1393 11:30 ب.ظ
سلام دختر زیبای دارید وشاد باشید من هم سه قلو دارم سر بزنید خوشحال می شم
شنبه 21 تیر 1393 06:39 ب.ظ
گلاره کجایییییییی
بیا دیگه دلمون تنگید
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 08:34 ب.ظ
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 08:20 ب.ظ
سلام.خیلی عالی بود.دوست دارم
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 08:16 ب.ظ
سلام.خیلی عالی بود.دوست دارم
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 08:41 ب.ظ
گلاره کجایی؟؟؟؟؟؟
دلم تنگ شده براتون
پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 12:50 ب.ظ
سلام چه دختر خوشگلی.چه اسم قشنگی راستی معنی اسم دخترتون چیه؟افتخار دوستی میدین؟با اجازه من لینکتون کردم
پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 02:55 ب.ظ
عزیز دلم خیلی عکسای نازی گذاشتی دلم برا بنیتا تنگ شده ببوسش
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 08:58 ب.ظ
سلام.خوبین؟؟
من واسه تولد عشقم همسرم یه وب ساختم.میخوام تا تولدش 1369تا تبریک جمع کنم براش.میشه شما هم بیاین و یه تبریک برامون بذارین؟؟
ممنونم
دوشنبه 18 فروردین 1393 06:31 ب.ظ
سال نوتون مبارکککک
ایشالا امسال از سال پیش هم بهتره
مریضی از بنیتا خانوم دور باشه مسافرت خوش گذشت؟!
به هم با شما خوش میگذره :*
پنجشنبه 15 اسفند 1392 10:49 ق.ظ
سلام دوست عزیز
جامعه مجازی بانو با موضوعات سبک زندگی در خدمت شماست.

همه اینجا هستند اما جای خالی شما احساس می شود. با اشتراک تجربیات و مطالب وبلاگ خود در بانو، دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد.
منتظر حضور تان در شبکه اجتماعی بانو هستیم.

تازه های مادرانه را در چشم به راه و الهه مهر بانو دنبال کنید.


جامعه مجازی بانو
www.banoo.ir
چهارشنبه 14 اسفند 1392 03:37 ب.ظ
سلام عزیـــــــزم ، چه وب باحالی داری ، خیلی جذابه ، راستی منم یه سایت آشپزی دارم خیلی تر و تمیز و شیک ، ممنون میشم بیایی و نظرت رو بگی ، حتما یه سر بیا ،اگه خواستی میتونی منو با اسم سایت آشپزی نوشیدنی لینک کنی ، منتظرتم بای
دوشنبه 12 اسفند 1392 02:39 ب.ظ
گلاره جون امیدوارم سال خوبی درپیش داشته باشی. چقدرخوبه که دوستایی داری که بچه هاتون هم سن هستند.بنیتای خوشگلم رو ببوس
دوشنبه 12 اسفند 1392 10:11 ق.ظ
سلام
بنیتا جان خیلی نازه . ایشالا خدا حفظش کنه برات . کجای جنوب میخواین برید ؟
شنبه 10 اسفند 1392 11:13 ق.ظ
دخترم حداقل عكس اون دوست چاقو زاقارتمونو كات میكردی
پنجشنبه 8 اسفند 1392 12:42 ق.ظ
وای گلاره چه عجب... بابا دلم تنگ شده بود...
آخی... بنیتا رو نیگا چه بامزه است پیش دوستاش :) خو زود بیا خبرا رو بده دیگه
دوشنبه 5 اسفند 1392 06:32 ب.ظ
به به چه عجبا چشممون به نوشته هاتون روشن شد.امیدوارم سال پیش رو برای شما،بنیتا و همسر مهربانتون سالی پربار باشه.راستی شماجنوبی هم هستید؟
شنبه 3 اسفند 1392 07:39 ق.ظ
0308 عزیزم
سلام
جمعه 2 اسفند 1392 03:33 ب.ظ
0308 عزیزم منم رمز لطفا
پنجشنبه 1 اسفند 1392 04:52 ب.ظ
سلام خوبی؟ چند روز پیش یکی از دوستانم سایت زیر رو بهم معرفی کرد که باهاش تبادل لینک کنم من فکر کردم تاثیری نداره ، ولی بعد از این که وبلاگم رو توی این سایت و سایت های شبیهش لینک کردم هر روز بازدید وبلاگم زیاد میشه. خواستم این سایت رو به تو هم معرفی کنم . حتما تبادل لینک کن چون لذت وبلاگ نویسی توی آمار بالاست.
پنجشنبه 1 اسفند 1392 04:25 ب.ظ
سلام خوبی؟ چند روز پیش یکی از دوستانم سایت زیر رو بهم معرفی کرد که باهاش تبادل لینک کنم من فکر کردم تاثیری نداره ، ولی بعد از این که وبلاگم رو توی این سایت و سایت های شبیهش لینک کردم هر روز بازدید وبلاگم زیاد میشه. خواستم این سایت رو به تو هم معرفی کنم . حتما تبادل لینک کن چون لذت وبلاگ نویسی توی آمار بالاست.http://www.tabadolelinks.ir/a/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


من گلاره هستم الان که دارم این وبلاگ رو مینویسم 27 سالمه و 4ساله که با بهترینم زیر یک سقف زندگیمون رو شروع کردیم یعنی دوم مهرماه سال هشتاد و چهار و آبان ماه سال نود صاحب یه فرشته آسمونی شدیم این وبلاگ رو تقدیم میکنم به تنها عشقم

مدیر وبلاگ : تیام
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

مرجع کد اهنگ